Gorabet %100 Spor Hoş Geldin Bonusu

Gorabet Spor Hoş Geldin Bonusu

Gorabet %100 spor Hoşgeldin bonusu, spor oyunlarında geçerli bir bonustur. Gorabet üyeleri bu bonustan faydalanmak istedikleri takdirde kesinlikle üye olmaları gerekir. Üye olmayan kullanıcılar için geçerli bir bonus değildir. Gorabet %100 spor Hoşgeldin bonusu, birçok bonus türünde olduğu gibi kendi içerisinde kural ve şartları mevcuttur. Kural ve şartlar bonusun üzerine gelindiği takdirde detaylar bölümünde bulunur.

Gorabet %100 Spor Hoş Geldin Bonusu Nedir?

Gorabet %100 spor Hoşgeldin bonusu için belirli şartlar ve kurallar bulunur. Her üye her bir yatırım için yalnızca tek bir bonustan faydalanabilir. Aynı anda birden fazla bonus talebi mümkün olmaz. Üyeler bonustan faydalanmak istedikleri takdirde ilk defa yatırım yapmış olmaları istenir. Tüm yatırım yöntemleri ile yapılan yatırımlarda bonus geçerlidir. Yatırımınız hesabınıza yansıdıktan hemen sonra yatırdığınız tutar içerisinde minimum 1,30 oranında karşılaşma bulunur. Karşılaşma bulunan kuponlarla oynadıktan sonra yaklaşık 250 TL’ye kadar %100 oranında bonustan faydalanılması mümkün.

Gorabet %100 Spor Hoş Geldin Bonusunda Geri İade

%100 oranında 250 TL’ye kadar Çevrim şartı, ilk üyelik bonusunda geçerlidir. Üyeler ilk kuponunu kaybettiği takdirde 50 TL’ye kadar %25 oranında nakit geri iade bulunur. Fakat aynı anda hem geri iade, hem de ilk üyelik bonusu eklenmez. Geri iade yalnızca üyelerin ilk kuponunu kapsamaktadır. İlk kupon kaybedildiği zaman geri iade 50 TL’ye kadar %20 oranında gerçekleşir. Anapara çevrimi, birden fazla kupon ile yaptığınız takdirde ise ilk kupon için oynadığınız tutarın yaklaşık olarak %20’sini almaya hak kazanılır.

Gorabet %100 Spor Hoşgeldin Bonusu Hangi Durumlarda Geçersiz Sayılır?

Gorabet %100 spor hoşgeldin bonusu, belirli durumlarda geçersiz sayılmaktadır. Herhangi bir oyuncunun birden fazla hesabı olduğuna dair kanıt ya da şüphe bulunmuşsa bonus yatırılmaz. Bonus yatırıldıktan sonra gorabet güvenlik departmanı ile tespit edilen bağlantılı hesaplar, süresiz olacak şekilde sonsuza kadar kapatılır ve tüm bakiyesi bloke edilir. Bonuslar yalnızca tek hesap sahibi kullanıcılar içindir. Bir kullanıcı farklı hesaplar açıp %100 spor hoşgeldin bonusundan faydalanmak istediği zaman bu durum tespit edilir. Aynı zamanda;

  • Aynı ismi paylaşan hesaplar
  • Aynı aileye ya da eve ait olan hesaplar
  • Aynı IP paylaşan hesaplar
  • Aynı kişisel bilgileri içeren hesaplar
  • Herhangi bir girişimin olduğuna dair Kanıt
  • Genel bonus, kural ve şartlarının üye tarafından ihlal edilmesi
  • Aynı kişiye ait birden çok hesabın bulunması durumunda kanıtlarla beraber tespit edilirse gorabet %100 spor Hoşgeldin bonusu geçersiz sayılıp, üyenin hesabı kapatılır.

Gorabet %100 Spor Hoşgeldin Bonusuna Nasıl Ulaşabilirim?

Gorabet sistemine erişim sağladıktan sonra bonuslar bölümünde %100 spor hoşgeldin bonusu bulunur. Bu bonusun üzerine geldiğiniz takdirde ise detaylar ve bonus talebi mevcuttur. Detaylar kural ve şartları içerir. Her bonus da olduğu gibi kural ve şartlar gorabet yönetmeliği tarafından değişebilir. Bu yüzden bonus takip edilmeli. Bonusun talep edilmesi, canlı destekle beraber gerçekleşir. Aynı zamanda bonusla ilgili merak ettiğiniz detaylar bulunduğu takdirde de canlı destek hizmetinden yararlanabilirsiniz. Detaylar, kurallar ve kimlerin yararlanıp kimlerin yararlanamayacağı gibi birçok etmen yer alır.

S.S.S

Gorabet %100 spor Hoşgeldin bonusunu iptal edebilir miyim?

Gorabet %100 spor hoşgeldin bonusunun iptali, kesinlikle yapılmaz.

Gorabet %100 spor Hoşgeldin bonusunda belge talep edilir mi?

Gorabet %100 spor Hoşgeldin bonusunda Finans departmanı, gerekli gördüğü takdirde fatura isteme hakkına sahiptir. Bu belgelerin üye tarafından ibraz edilmesi istenir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*